پیکرتراشی, خدمات

لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب

غبغب قسمتی از بدن است که در ناحیه بالایی گردن و زیر چانه قرار می گیرد. در بسیاری از افراد که به چاقی مفرط مبتلا هستند قسمت غبغب آنها آویزان می شود که یک لایه از چربی و به صورت شل و افتاده است. این ناحیه به گونه ای دیده می شود که انگار فرد یک چانه دیگر دارد و زیبایی صورت او را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل جراحی این ناحیه به نظر ضروری می رسد.

به خارج کردن بافت های چربی زیر چانه و قسمت هایی از گردن توسط دستگاه ساکشن، لیپوماتیک غبغب گفته میشود . درمان غبغب و افتادگی های صورت با چندین روش انجام می‏شود که یکی از آنها لیپوماتیک است. اگر چه گفته می شود لیپوماتیک دستگاهی است که تنها برای نواحی بزرگ از قبیل پهلو، ران، باسن، سینه و … قابل استفاده است، اما براساس نظریات متخصصین این روش قابل استفاده در تمامی نقاط بدن است. به طوری که نتایج آن در زیبایی صورت خیره کننده و رضایت بخش است و برای از بین بردن چربی ها و رفع سریع و آسان غبغب مناسب می‎باشد. لیپوماتیک از میان سایر روش های از بین برنده غبغب، تاثیر بیشتری دارد چرا که چهره جوانتر به نظر می رسد و در عین حال تاثیرات آن نیز دوام بیشتری دارند.

در این روش جراح، ابتدا با خط کشی  و ماژیک  نواحی مورد نظر را مشخص کرده و سپس با ایجاد سوراخ ریزی از زیر چانه میله نازکی به نام کانولا را وارد آنجا می کند و سپس بافت های چربی را با ایجاد لرزش خارج می کند .

 

فواید لیپوماتیک غبغب

  • تخلیه یکنواخت بافت چربی
  • به جا نماندن جای زخم
  • بدون نیاز به بیهوشی کامل
  • آسیب نرسیدن به بافت های دیگر بدن
  • حفظ حالت الاستیکی پوست

عوارض جانبی لیپوماتیک غبغب

معمولا عوارض جانبی لیپوماتیک غبغب شامل کبودی، تورم، درد و بی حسی در ناحیه جراحی شده می باشد. ایجاد زخم در افراد مختلف با توجه به ژنتیک فرد در بهبود پوستی متغیر است. اما با توجه به این که در عمل لیپوماتیک برش ایجاد شده بسیار جزیی می باشد در نتیجه زخم ایجاد شده نیز بسیار جزیی خواهد بود. از آنجایی که عمل لیپوماتیک به بیهوشی نیاز ندارد و برای قسمت کوچکی از بدن انجام می شود بسیار ایمن است.

گالری تصاویر

سوالات متداول

چرا بیشتر متخصصین روش لیپوماتیک را به لیپوساکشن‌های معمولی ترجیح می‌دهند؟

1 - بدون درد بودن است. از آن جایی که برخی از بیماران در طول درمان احساس قلقلک می‌کنند این روش به تیکل لیپو یا همان لیپوساکشن قلقلکی معروف است. 2- خیلی سریع انجام می‌شود. ایده جراحی به خودی خود می‌تواند دلهره آور باشد اما هنگامی که زمان آن کوتاه می‌شود طبیعتا موجب ترس و دلهره کمتری خواهد شد. 3- سالم و بودن خطر بودن لیپوماتیک . سلامت روش درمانی از مهمترین ویژگی این روش است. 4- دوره بهبودی کوتاهی دارد. این روش برای افرادی که فعال هستند و عادتی به استراحت طولانی ندارند مناسب است.

کدام نواحی بدن با لیپوماتیک درمان می‌شوند؟

لیپوماتیک در بسیاری از نواحی بدن قابل اجرا است. نواحی نظیر: 1. بالای بازوها 2. چانه 3. داخل ران ها 4. بیرون ران 5. شکم 6. قفسه سینه

چه کسانی موارد مناسب لیپوماتیک هستند؟

افرادی که دوست دارند از طریق روشی سالم بدن خود را سفت و کشیده کنند مارد مناسب چنین درمانی هستند.

نتایج لیپوماتیک به چه صورت خواهد بود؟

نتایج حاصل از جراحی لیپوماتیک در بین افراد متفاوت است. اما به‌طور کل بیمار می‌تواند خیلی زود شاهد نتایج باشد. بعد از عمل لیپوماتیک بیمار می‌تواند بدنی لاغر و کشیده داشته باشد. با وجود این که برخی از بیماران زودتر از 1 ماه می‌توانند نتایج حاصل از عمل را ببینند اما بیشتر بیماران نتایج نهایی را اغلب ظرف چند ماه بعد از جراحی مشاهده می‌کنند.

آیا لیپوماتیک دارای تائیدیه FDA است؟

سازمان غذا و داروی جهان موسوم به FDA لیپوماتیک را به عنوان جدیدترین تکنیک حذف چربی‌ و پیکرتراشی بدن تایید کرده‌است. این تکنولوژی پیشرفته که در اروپا توسعه یافته درحقیقت جهت بهبود لیپوساکشن طراحی گردیده است. راحتی و سلامت بیمار و همچنین تمایز بالینی این روش توسط هزاران پزشک در سراسر دنیا تایید شده است.

درخواست مشاوره

فهرست
راهنمایی لازم داری ؟ با من چت کن