خدمات, کاشت مو

کاشت ابرو

دلایل ریزش ابرو

عوامل زیادی در ریزش ابرو نقش دارند  از جمله:

1 – شیمی درمانی برای سرطان پوست

2 – جراحی های در ناحیه ابرو

3 – زخم ها

4 –  تصادفات

5 – ابروهای نازک مادر زادیبه دنیا می آیند .

6 – کم کاری تیروئید

7 – کندن بیش از حد ابرو توسط فرد و یا برداشتن بیش از حد

8 – ریزش ابرو به دلایل نامعلوم

دلایل کاشت ابرو

برخی افراد حتی با به کارگیری اخرین مدل های روز تتوی ابرو، نتایج غیر طبیعی می گیرند ولی کاشت ابرو گزینه ی مطلوبی است  بطوریکه کاشت ابرو امروزه در میان مردم با محبوبیت بالایی همراه است، زیرا آنها به دنبال راههایی هستند که موی ابرو خود را به صورت دائمی ترمیم یا تثبیت کنند.

مهم ترین موضوع در کاشت ابرو حفظ جهت رشد طبیعی موهای ابرو است و انجام این کار مستلزم این است :

1 –  جراح ماهرانه ای زاویه کاشت هر مو را تعیین کند تا در نهایت شکل کمانی ابرو و همگرایی موهای بالا و پایین ابرو بوجود آید  و قرار گیری موهای سر ابرو به سمت بالا کاملا به طور طبیعی ترمیم و بازسازی شود. زاویه ی موی خاص و صاف ، حلقه ی طبیعی و طراحی مناسب ابرو  همگی عناصر مهم در خلق ابروی پر و جذاب هستند که هدف نهایی کاشت ابرو است . بسیار مهم است که زوایای هر موی ابرو به درستی قرار داده شوند تا نتیجه طبیعی به دست بیاید . زوایای موی ابرو باید کاملا مسطح با پوست باشد ،نسبت به بینی شکل مناسبی داشته باشد و در نهایت ظاهری شبیه به دم ماهی داشته باشد. پس جهت کاشت مو و زاویه آن با پوست به دقت توسط جراح و متخصص زیبایی طراحی می شود تا ابرو دقیقا طبق خواسته شما و شکلی طبیعی کاشته شود.

2 – برای ایجاد حفره هایی در پوست برای کاشت مو باید از سوزن های بسیار ظریفی استفاده شود که با زاویه ای بسیار کم و در سطح پوست جای کاشت مو را در زاویه ای نزدیک به سطح پوست آماده می کند.

مراحل کاشت ابرو

ابتدا تعدادی گرافت مو از موهای سر از ناحیه پشت گوش برداشته می شود.

گرفت ها عمدتا شامل موی تک ریشه  هستند ، البته در مورد افرادی که جنس موی خوبی دارند گرفت های دو ریشه  برای قسمت های داخلی و کانونی ابرو استفاده می شود . فقط تعداد خاصی از این موها که ضخامتی متناسب با موهای ابروهای شما دارند انتخاب می شوند به عبارت ساده تر باید موهایی هم قطر با موهای ابروهایتان انتخاب شود چرا که اگر موها ضخیم تر باشند ابروها به صورت زمخت و زشت ایجاد می شوند. انتخاب این قطر مو نیاز به تبحر و تجربه متخصصان دارد. هر گرفت مو با ظرافت هرچه تمام تر آماده شده و سپس با دقت در نواحی که موی ابرو دچار ریزش شده قرار داده می شوند.

کاشت ابرو  به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی و بدون درد در یک جلسه حدودا یک ساعته انجام می شود.

پس از کاشت ابرو

کمتر از 24 ساعت استراحت پس جراحی کاشت  ابرو زمان لازم است. شما روز بعد از جراحی می توانید فعالیت های روزمره ی خود را داشته باشید البته توصیه می شود که فعالیت ها ی استرس زا را برای حدود یک هفته تعطیل کنید تا از صدمات احتمالی و خطرخون ریزی جلوگیری شود.

گالری تصاویر

سوالات متداول

چرا بیشتر متخصصین روش لیپوماتیک را به لیپوساکشن‌های معمولی ترجیح می‌دهند؟

1 - بدون درد بودن است. از آن جایی که برخی از بیماران در طول درمان احساس قلقلک می‌کنند این روش به تیکل لیپو یا همان لیپوساکشن قلقلکی معروف است. 2- خیلی سریع انجام می‌شود. ایده جراحی به خودی خود می‌تواند دلهره آور باشد اما هنگامی که زمان آن کوتاه می‌شود طبیعتا موجب ترس و دلهره کمتری خواهد شد. 3- سالم و بودن خطر بودن لیپوماتیک . سلامت روش درمانی از مهمترین ویژگی این روش است. 4- دوره بهبودی کوتاهی دارد. این روش برای افرادی که فعال هستند و عادتی به استراحت طولانی ندارند مناسب است.

کدام نواحی بدن با لیپوماتیک درمان می‌شوند؟

لیپوماتیک در بسیاری از نواحی بدن قابل اجرا است. نواحی نظیر: 1. بالای بازوها 2. چانه 3. داخل ران ها 4. بیرون ران 5. شکم 6. قفسه سینه

چه کسانی موارد مناسب لیپوماتیک هستند؟

افرادی که دوست دارند از طریق روشی سالم بدن خود را سفت و کشیده کنند مارد مناسب چنین درمانی هستند.

درخواست مشاوره

فهرست
راهنمایی لازم داری ؟ با من چت کن